درباره ما

سوپرکولا در یک نگاه

به نام خدا

گروه کارخانه جات بین المللی سوپرکالا در سال 1383 به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع نوشیدنی های (غیرالکلی) در شهر هرات افغانستان توسط برادران قناویزیان تاسیس و شروع به فعالیت نمود. در سال 1392 کارخانه ای در مزار شریف (شهرک صنعتی شادیان) با آزمایشگاه هایی مجهز راه اندازی شد و در حال حاضر آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. همچنین از سال 1395 این مجموعه اقدام به تاسیس کارخانه ای در منطقه کمپانی کابل کرده است. راهبری سیستم تولید محصولات بصورت کاملا اتوماتیک بوده و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود. این مجموعه تولیدی با برخورداری از مدیریتی الهام بخش و پرسنلی مجرب اهداف و سیاست های خود رادر راستای راهبرد جهانی شدن به دو بخش دستیابی به کیفیت جهانی و کسب رضایت مصرف کنندگان بنا نهاده است و در این راستا با پیاده‎سازی سیستم های مدیریت کیفیت IOS9001 HALAL / OHSAS /IOS22000 / G.M.P به منظور ارتقاء سطح کیفی و سلامت محصولات تولیدی، افزایش رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و افزایش سطح سلامت کارکنان را در دستور کار خود قرار داده است. 

محصولات مجموعه سوپر کولا شامل نوشابه های گازدار( سوپرکولا/گلدن لایف/استارکولا)، نوشیدنی های انرژی زا( هپی/گلدن پاور/ سوپر انرژی، ایکس بول)، محصولات رویال (آب انار گازدار/آبمیوه طبیعی انبه)، محصولات مهین (آب معدنی طبیعی /آبمیوه های پاکتی ) و نوشیدنی های پاکتی آنی بوده که با هر نوع ذائقه سازگار می باشند.

هدف ما در سوپر کولا تلاش جهت ارائه بهترین نوشیدنی ها با بهترین طعم ها و کیفیت ممکن است و برای دستیابی به این مهم تمامی مهندسین و کارمندان شبانه روز تلاش می کنند تا از آنچه به  کیفیت آسیب می رساند جلوگیری نمایند. در این راستا با تولید محصولات جدید که شامل نوشیدنی ویتامین C، آبمیوه پرتقال پالپ دار و آبمیوه هلو با تکه های میوه با برند رویال می‎باشد با تکنالوژی برتر روز اروپا  خواستار ارائه سلامت و کیفیت به مصرف کنندگان خود می باشد.

لازم به ذکر است که جدیدترین گروه نوشیدنی های انرژی زا تحت عنوان (ایکس بول) در سه طعم فوق العاده تولید و با داشتن لایسنس کشور جرمنی روانه بازار شده است.

گواهینامه های بین المللی

گروه کارخانه جات بین المللی «سوپرکولا» یکی از بزرگترین کارخانه جات صنعتی تولیدی نوشیدنی خصوصی کشور عزیز ما افغانستان بوده که در سال 1383 در ولایت باستانی هرات شروع به فعالیت نمود.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق و گروه کارخانجات بین المللی سوپر کولا می باشد

افغانستان، هرات، شهرک صنعتی، نسترن 1

شماره تماس: 798981846 +93

Powerd by: Hiva Group